najlepszy escape room w krakowie
dwie lokalizacje

ESCAPE ROOM
ULICA PIEKARSKA 9/2

$

ESCAPE ROOM
ULICA DŁUGA 52

$

Niezapomniane wrażenia

Gra oferuje wyjątkową atmosferę i emocje, porównywalne do uczestnictwa w filmie, z zadaniami które mogą zadziwić i zainspirować.

Wsparcie i bezpieczeństwo

Pomimo zamkniętych drzwi, istnieje możliwość awaryjnego otwarcia oraz wsparcie od organizatorów przez cały czas trwania gry.

Różnorodność scenariuszy

Dostępne są różne tematyki pokoi z unikalnymi zagadkami i wystrój, oferujące odmienną przygodę przy każdej wizycie.

WYBIERZ POKÓJ

KRAKÓW
ULICA PIEKARSKA 9/2

Zarezerwuj termin

Statek piratów

cel: ucieczka ze statku
poziom trudności: trudny
statystyka: 20% grup kończy grę przed czasem bez podpowiedzi
czas gry: 60 minut

Krakowska Bestia

cel: zgładzenie Bestii
poziom trudności: średni
statystyka: 40% grup kończy grę przed czasem bez podpowiedzi
czas gry: 60 minut

Tajemnica Alchemika

cel: odkrycie tajemnicy alchemika Twardowskiego
poziom trudności: trudny
statystyka: 20% grup kończy grę przed czasem bez podpowiedzi
czas gry: 60 minut

WYBIERZ POKÓJ

KRAKÓW
ULICA DLUGA 52

Nautilius i naziści

Escape room Kraków

Co to jest EXITGAME?

Exitgame to gra typu escape room (Kraków) dla 2-5 osób. Możesz przyjść do nas z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi z pracy i spędzić wyjątkowo 60 minut! (Dzieci od 8 lat z dorosłymi – dla młodszych gra nie będzie interesująca, a samym dzieciom będzie za trudno, bez dorosłego) Każda gra jest zupełnie inna, każda ma inną tematykę, poziom trudności, cel. Wybierz pokój, który Cię interesuje (zwróć uwagę na poziom trudności) i rezerwuj termin!

Escape roomie w Krakowie jesteś tylko ze swoją drużyną.

Jesteście w grze i tak właśnie macie się poczuć! Wszystko jest proste: jest zamek – znajdź klucz. Ale niektóre rozwiązania są bliskie „magii technologicznej” i nie są oparte na „stereotypowym” myśleniu. Każde ukończone zadanie robi wrażenie, zadziwia i inspiruje graczy.

Dekoracja, oświetlenie, muzyka – to wszystko ma na celu pomóc Ci poczuć atmosferę wybranej fabuły. Jesteś praktycznie w filmie, ale rozwój fabuły zależy od Twoich działań. Gwarantujemy Ci burzę emocji i wrażeń!

Gdy gra Escape Room (Kraków) jest włączona – drzwi do pokoju są zamknięte ( ale jest przycisk awaryjnego otwierania). Jeśli osiągniesz cel w 60 minut – drzwi się odblokują i wygrasz. Jeśli nie – gra się kończy, ale ujawnimy wam rozwiązanie zagadek. Cały czas widzimy Was na kamerach i jesteśmy w stanie wesprzeć Was dając wskazówkę.

Nasz Escape Room (Kraków) przeniesie Was do innego świata, poczujecie się jak piraci, detektywi, odkrywcy lub jak Indiana Jones! Zarezerwuj już teraz! Do wyboru masz trzy scenariusze: Krakowską Bestię, Statek Piratów i Tajemnice Alchemika. Każdy z nich ma inną tematykę, zagadki i wystrój, ale każdy na pewno zapewni niezapomnianych wrażeń. Jeśli ma to być Twój pierwszy Escape Room (Kraków), polecamy wybrać Krakowską Bestię, gdyż jest trochę prostsza od pozostałych pokoi, ale nie obawiajcie się tego, że będzie za prosta  i tak tylko 30 % graczy wychodzi z pokoju przed czasem i bez podpowiedzi.

Czekamy na Was byśmy razem przeżyli niezapomnianą przygodę!

Zasady gry

Do grania nie potrzebujesz w zasadzie żadnej specjalistycznej wiedzy, niesamowitej sprawności fizycznej, a już na pewno nie Internetu. Jesteś tylko Ty wraz z drużyną i pokój…

  • zaangażuj się, szukaj
  • myśl
  • współpracuj
  • nie używaj siły fizycznej
  • nie dotykaj kabli
  • nie używaj komórki, latarki, ani innych narzędzi, których nie dostaniesz od nas przed grą

opinie naszych klientów

Maciek PorcupineMaciek Porcupine
17:45 17 Mar 24
Byliśmy w pokoju bestia Krakowska i uważam że jest to jeden z lepszych pokoi chociaż poziom trudności nie był wysoki
LawiszonLawiszon
12:26 09 Feb 24
Świetne miejsce polecam rewelacyjne obsługa
Wiktoria BorczWiktoria Borcz
12:25 09 Feb 24
Super miejsce, rewelacyjna obsługa.Polecam każdemu!
WiwiwiwaraWiwiwiwara
13:52 28 Jan 24
Byłam we wszystkich pokojach i z pewnością polecam wszystkie z nich. Tajemnica alchemika to najlepszy pokój w jakim byłam kiedykolwiek. Obsługa też mega mila. POLECAM!
Agnieszka RomaniecAgnieszka Romaniec
12:26 16 Jan 24
Pokój z Alchemikiem - wrażenia super, świetnie się bawiliśmy, zagadki trudniejsze i łatwiejsze dla każdego coś, efekty i działanie w pokoju też super! Malutki minus za to, że elementy są już nieco podniszczone przez wcześniejszych graczy i nie są wymienione ale ogólnie dobra zabawa i klimat jest utrzymany 🙂🙂
Jakub TurJakub Tur
15:50 11 Nov 23
Byliśmy we czwórkę, jedna para zaawansowana, dla drugiej był to pierwszy raz i wszyscy bawiliśmy się super! Świetne zagadki, trzeba ruszyć szare komórki i współpracować. Dawno się tak dobrze nie bawiłem! Polecam mocno!
Kinga ZoszczakKinga Zoszczak
05:27 20 Oct 23
Super pomysł na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi 👋🏼 my byliśmy we dwójkę i świetnie sobie poradziliśmy, dużo śmiechu i zabawy a przy pomocnej obsłudze będziemy naprawdę miło wspominać to wydarzenie. Sam pokój (krakowska bestia) bardzo fajnie opracowany i nie spodziewałam się że kryje tak dużo 🙂 bestia pokonana i skarb zdobyty, powodzenia wszystkim!
js_loader

ul. Piekarska 9/2
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

ul. Długa 52
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

Copyright © 2024 COMBINATOR EXITGAME