Nautilius i nazisci
ulica DLUGA 52

W samym sercu oceanu rozgrywa się wyścig z czasem, którego stawką jest artefakt o nieocenionej wartości – Święty Gral. Naziści, pragnąc zagarnąć tę legendarną relikwię, kierują swoją flotę ku jej ostatniemu znanemu położeniu. Jednakże, na ich drodze staje kapitan Nemo z załogą okrętu podwodnego Nautilus. Misja jest jasna – zdobyć skarb przed nazistami, wykorzystując spryt, technologię i odwagę. Z każdą mijającą minutą, okręty wroga zbliżają się, podnosząc stawkę i tworząc atmosferę niepewności oraz adrenaliny. Czy dojdzie do konfrontacji? Czy Wasz okręt przetrwa bitwę z przytłaczającymi siłami nazistów? Wasza podróż na pokładzie Nautilusa to nie tylko wyścig o artefakt, ale również dramatyczna gra z czasem, gdzie każda decyzja i każdy ruch mogą zdecydować o losie misji. Stawka nigdy nie była wyższa.

Przygotujcie się na wyprawę, która przetestuje wasze granice wytrzymałości, sprytu i odwagi. Czas ucieka, a przeciwnik nie śpi – to wyścig, w którym zwycięstwo może zadecydować o przyszłości świata.

Gra jest przewidziana na 90 minut dla 2-5 osób.

Poziom trudności:
podstawowy/ średniozaawansowany

opinie naszych klientów

Maciek PorcupineMaciek Porcupine
17:45 17 Mar 24
Byliśmy w pokoju bestia Krakowska i uważam że jest to jeden z lepszych pokoi chociaż poziom trudności nie był wysoki
LawiszonLawiszon
12:26 09 Feb 24
Świetne miejsce polecam rewelacyjne obsługa
Wiktoria BorczWiktoria Borcz
12:25 09 Feb 24
Super miejsce, rewelacyjna obsługa.Polecam każdemu!
WiwiwiwaraWiwiwiwara
13:52 28 Jan 24
Byłam we wszystkich pokojach i z pewnością polecam wszystkie z nich. Tajemnica alchemika to najlepszy pokój w jakim byłam kiedykolwiek. Obsługa też mega mila. POLECAM!
Agnieszka RomaniecAgnieszka Romaniec
12:26 16 Jan 24
Pokój z Alchemikiem - wrażenia super, świetnie się bawiliśmy, zagadki trudniejsze i łatwiejsze dla każdego coś, efekty i działanie w pokoju też super! Malutki minus za to, że elementy są już nieco podniszczone przez wcześniejszych graczy i nie są wymienione ale ogólnie dobra zabawa i klimat jest utrzymany 🙂🙂
Jakub TurJakub Tur
15:50 11 Nov 23
Byliśmy we czwórkę, jedna para zaawansowana, dla drugiej był to pierwszy raz i wszyscy bawiliśmy się super! Świetne zagadki, trzeba ruszyć szare komórki i współpracować. Dawno się tak dobrze nie bawiłem! Polecam mocno!
Kinga ZoszczakKinga Zoszczak
05:27 20 Oct 23
Super pomysł na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi 👋🏼 my byliśmy we dwójkę i świetnie sobie poradziliśmy, dużo śmiechu i zabawy a przy pomocnej obsłudze będziemy naprawdę miło wspominać to wydarzenie. Sam pokój (krakowska bestia) bardzo fajnie opracowany i nie spodziewałam się że kryje tak dużo 🙂 bestia pokonana i skarb zdobyty, powodzenia wszystkim!
js_loader

ul. Piekarska 9/2
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

ul. Długa 52
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

Copyright © 2024 COMBINATOR EXITGAME