Statek piratów
ulica piekarska

Mamy przyjemność poinformować Was, że pokój Statek Piratów został uznany przez portal www.lockme.pl za NAJLEPSZY ESCAPE ROOM w Krakowie!!!

Niezmiennie jesteśmy w ścisłej czołówce NAJLEPSZYCH ESCAPE ROOMÓW W POLSCE !!!

Co tym razem Was czeka?

Płynęliście przez morza i oceany. Wiedliście spokojne życie na wodzie do czasu… aż doszło do starcia między Wami i piratami!

Przegraliście i teraz jesteście więźniami na ich statku.

Wasza przyszłość jest co najmniej nieciekawa…

Ale nadarzyła się okazja by wyjść cało z tej opresji. Piraci po udanej bitwie poszli do tawerny świętować swoje zwycięstwo i trochę za bardzo zabalowali… Macie godzinę aby ich przechytrzyć i uciec z ich statku. Piraci byli sprytni i przed wyjściem zabezpieczyli swój okręt. Będziecie więc musieli wykazać się nie lada zdolnościami, aby zwyciężyć, ale przy odrobinie szczęścia, sprytu, sprawności, być może Wam się to uda…

Gra jest przewidziana na 60 minut dla 2-5 osób.

Poziom trudności:
dla średniozaawansowanych/zaawansowanych

opinie naszych klientów

Maciek PorcupineMaciek Porcupine
17:45 17 Mar 24
Byliśmy w pokoju bestia Krakowska i uważam że jest to jeden z lepszych pokoi chociaż poziom trudności nie był wysoki
LawiszonLawiszon
12:26 09 Feb 24
Świetne miejsce polecam rewelacyjne obsługa
Wiktoria BorczWiktoria Borcz
12:25 09 Feb 24
Super miejsce, rewelacyjna obsługa.Polecam każdemu!
WiwiwiwaraWiwiwiwara
13:52 28 Jan 24
Byłam we wszystkich pokojach i z pewnością polecam wszystkie z nich. Tajemnica alchemika to najlepszy pokój w jakim byłam kiedykolwiek. Obsługa też mega mila. POLECAM!
Agnieszka RomaniecAgnieszka Romaniec
12:26 16 Jan 24
Pokój z Alchemikiem - wrażenia super, świetnie się bawiliśmy, zagadki trudniejsze i łatwiejsze dla każdego coś, efekty i działanie w pokoju też super! Malutki minus za to, że elementy są już nieco podniszczone przez wcześniejszych graczy i nie są wymienione ale ogólnie dobra zabawa i klimat jest utrzymany 🙂🙂
Jakub TurJakub Tur
15:50 11 Nov 23
Byliśmy we czwórkę, jedna para zaawansowana, dla drugiej był to pierwszy raz i wszyscy bawiliśmy się super! Świetne zagadki, trzeba ruszyć szare komórki i współpracować. Dawno się tak dobrze nie bawiłem! Polecam mocno!
Kinga ZoszczakKinga Zoszczak
05:27 20 Oct 23
Super pomysł na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi 👋🏼 my byliśmy we dwójkę i świetnie sobie poradziliśmy, dużo śmiechu i zabawy a przy pomocnej obsłudze będziemy naprawdę miło wspominać to wydarzenie. Sam pokój (krakowska bestia) bardzo fajnie opracowany i nie spodziewałam się że kryje tak dużo 🙂 bestia pokonana i skarb zdobyty, powodzenia wszystkim!
js_loader

ul. Piekarska 9/2
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

ul. Długa 52
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

Copyright © 2024 COMBINATOR EXITGAME