Tajemnica Alchemika
ulica piekarska

Jest to nasze najnowsze dzieło, z którego jesteśmy bardzo dumni.
Rzecz dzieje się w XVIw. na Wawelu. Na dworze króla Zygmunta Augusta pojawił się alchemik Twardowski. Szybko stał sie jego prawą ręką. Król obsypał go łaskami i kosztownościami. Reszcie szlachty, która tym samym została odsunięta od władcy i pozbawiona łask, się to nie spodobało. Podejrzewali jakiś spisek. A może to prawdziwa magia?

Wynejęliśmy Was, abyście rozwikłali tę tajemnicę. Jeden z naszych szpiegów niedawno widział jak Twardowski wychodził z krypt kościoła św Józefa pod osłoną nocy. Raczej nie podejrzewamy by się tam modlił, ponieważ nie jest osobą zbyt religijną Chodzą słuchy, że gdzieś tam kryje się jego laboratorium, w którym odbywają się zakazane rytuały. Twardowski obecnie przebywa na dworze- jest więc szansa by dowiedzieć się czegoś więcej…

Czy uda Wam się odkryć sekret jaki łączy maga z królem?

Gra jest przewidziana na 60 minut dla 2-5 osób.

Poziom trudności:
dla średniozaawansowanych/zaawansowanych

opinie naszych klientów

Maciek PorcupineMaciek Porcupine
17:45 17 Mar 24
Byliśmy w pokoju bestia Krakowska i uważam że jest to jeden z lepszych pokoi chociaż poziom trudności nie był wysoki
LawiszonLawiszon
12:26 09 Feb 24
Świetne miejsce polecam rewelacyjne obsługa
Wiktoria BorczWiktoria Borcz
12:25 09 Feb 24
Super miejsce, rewelacyjna obsługa.Polecam każdemu!
WiwiwiwaraWiwiwiwara
13:52 28 Jan 24
Byłam we wszystkich pokojach i z pewnością polecam wszystkie z nich. Tajemnica alchemika to najlepszy pokój w jakim byłam kiedykolwiek. Obsługa też mega mila. POLECAM!
Agnieszka RomaniecAgnieszka Romaniec
12:26 16 Jan 24
Pokój z Alchemikiem - wrażenia super, świetnie się bawiliśmy, zagadki trudniejsze i łatwiejsze dla każdego coś, efekty i działanie w pokoju też super! Malutki minus za to, że elementy są już nieco podniszczone przez wcześniejszych graczy i nie są wymienione ale ogólnie dobra zabawa i klimat jest utrzymany 🙂🙂
Jakub TurJakub Tur
15:50 11 Nov 23
Byliśmy we czwórkę, jedna para zaawansowana, dla drugiej był to pierwszy raz i wszyscy bawiliśmy się super! Świetne zagadki, trzeba ruszyć szare komórki i współpracować. Dawno się tak dobrze nie bawiłem! Polecam mocno!
Kinga ZoszczakKinga Zoszczak
05:27 20 Oct 23
Super pomysł na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi 👋🏼 my byliśmy we dwójkę i świetnie sobie poradziliśmy, dużo śmiechu i zabawy a przy pomocnej obsłudze będziemy naprawdę miło wspominać to wydarzenie. Sam pokój (krakowska bestia) bardzo fajnie opracowany i nie spodziewałam się że kryje tak dużo 🙂 bestia pokonana i skarb zdobyty, powodzenia wszystkim!
js_loader

ul. Piekarska 9/2
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

ul. Długa 52
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

Copyright © 2024 COMBINATOR EXITGAME