INDIANA JONES
ulica DLUGA 52

Legenda o pradawnym totemie Zagłady krąży po świecie. To dzięku niemu starożytni Inkowie zawdzięczali swoją długowieczność, witalność i bogactwo. Niestety wraz z XVI wiekm i kolonizacją Hiszpanów wszystko zaczeło upadać. W ostatniej chwili Iknom udało się ukryć totem w nieznanym miejscu, tak aby nie wpadł w niepowołane ręce. Przez setki lat trwały wykopaliska i poszukiwania tego wszechmogącego artefaktu. Tak wielu go pożądało, ale jeszcze więcej osób się go obawiało. Osoba, która zdołałaby posiąść jego moc, mogłaby wywrócić obecny świat do góry nogami.

Na wezwanie swojego przyjaciela – Pana Jones’a udaliście się do wykopalisk w starożytnym mieście Inków – Machu Picchu. Pan Jones poinformował was, iż złowroga organizacja – zwana Trójcą – zajmujacą się poszukiwaniem poteżnych artefaktów prawie weszła w posiadanie XXXXXtotemu Zagłądy. W ostatniej chwili jendak udało mu się ukryć przed nimi totem. Niestety jest to tylko rozwiązanie chwilowe. Od kiedy totem opuścił swoje prawowite miejsce, cały region stał się bardzo niespokojny. Słońce w tym region przestało już praktycznie wschodzić, a niebo jest wiecznie zachmurzone. Od tego czasu burze zdarzają się kilka razy dziennie, a liczba piorunów jest nie do zliczenia. W okolicy zaczęły się częste trzęsienia ziemi, które naruszją stan fundamentów tej starożytnej cywilizacji, a wszystkie zwięrzęta zaczeły w popłochu opuszczać tą okolicę. Musicie odnaleźć totem i zwrócić go jak najszybciej starożytnej Bogini Quilla- władczyni ciemności i śmierci. Ostatnia nadzieja tkwi w waszych rękach. Czas ucieka, a Trójca zaczyna już coś podejrzewać. Na waszej drodze natkniecię się na gęste dżungle, starożytne swiątynie oraz inne niebezpieczeństwa. Musicie wykazać się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem. Cała nadzieja w waszych rękach.

Gra jest przewidziana na 90 minut dla 2-6 osób.

Poziom trudności:
podstawowy/ średniozaawansowany

opinie naszych klientów

Maciek PorcupineMaciek Porcupine
17:45 17 Mar 24
Byliśmy w pokoju bestia Krakowska i uważam że jest to jeden z lepszych pokoi chociaż poziom trudności nie był wysoki
LawiszonLawiszon
12:26 09 Feb 24
Świetne miejsce polecam rewelacyjne obsługa
Wiktoria BorczWiktoria Borcz
12:25 09 Feb 24
Super miejsce, rewelacyjna obsługa.Polecam każdemu!
WiwiwiwaraWiwiwiwara
13:52 28 Jan 24
Byłam we wszystkich pokojach i z pewnością polecam wszystkie z nich. Tajemnica alchemika to najlepszy pokój w jakim byłam kiedykolwiek. Obsługa też mega mila. POLECAM!
Agnieszka RomaniecAgnieszka Romaniec
12:26 16 Jan 24
Pokój z Alchemikiem - wrażenia super, świetnie się bawiliśmy, zagadki trudniejsze i łatwiejsze dla każdego coś, efekty i działanie w pokoju też super! Malutki minus za to, że elementy są już nieco podniszczone przez wcześniejszych graczy i nie są wymienione ale ogólnie dobra zabawa i klimat jest utrzymany 🙂🙂
Jakub TurJakub Tur
15:50 11 Nov 23
Byliśmy we czwórkę, jedna para zaawansowana, dla drugiej był to pierwszy raz i wszyscy bawiliśmy się super! Świetne zagadki, trzeba ruszyć szare komórki i współpracować. Dawno się tak dobrze nie bawiłem! Polecam mocno!
Kinga ZoszczakKinga Zoszczak
05:27 20 Oct 23
Super pomysł na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi 👋🏼 my byliśmy we dwójkę i świetnie sobie poradziliśmy, dużo śmiechu i zabawy a przy pomocnej obsłudze będziemy naprawdę miło wspominać to wydarzenie. Sam pokój (krakowska bestia) bardzo fajnie opracowany i nie spodziewałam się że kryje tak dużo 🙂 bestia pokonana i skarb zdobyty, powodzenia wszystkim!
js_loader

ul. Piekarska 9/2
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

ul. Długa 52
Kraków

tel: 519 396 622
info@exitgame.pl

Copyright © 2024 COMBINATOR EXITGAME